31/07/2020

  Gazetari italian Marco Bellinazzo për lidhjet e Lionel Messi dhe Inter: “Nuk mund të jetë në një fanellë tjetër përveç se asaj të Barcelonës.”

  31/07/2020

  Manchester City ofertë £41 milion për Nathan Ake pas marrëveshjes për Ferran Torres nga Valencia.

  31/07/2020

  Interi i sigurt për marrëveshje përfundimtare për Alexis Sanchez

  02/08/2020

  Kampionati botëror i League of Legends vendoset në Shanghai

   02/08/2020

   Nxehtet e ndezura nxehtësinë në 125-105 fitojnë

   Bam Adebayo pati 22 pikë, nëntë kërcime dhe gjashtë asistime, Jimmy Butler gjithashtu shënoi 22 pikë dhe shtoi shtatë asistime,…
   03/08/2020

   Houston Rockets i mbijeton Milwaukee Bucks, klinikës Dallas Mavericks në vendin e play off NBA

   Russell Westbrook hodhi katër gjuajtje të lira në 28.5 sekondat e fundit dhe Houston Rockets kryesoi Milwaukee Bucks 120-116 në…
   02/08/2020

   T.J. Warren u zbeh me 53 pikë për t’i bërë Pacers të fitojë Sixers mbrapa

   Një pushim prej më shumë se katër muajsh. Ruajti pikënisjen. I vetmi që filloi i madh në gabime të mëdha…
   02/08/2020

   Westbrook sjell raketa në O.T. Te fitosh

   . ORLANDO, Florida • Pasi nuk luajti një lojë konkurruese nga Shoqata Kombëtare e Basketbollit që nga muaji Mars dhe…
   03/08/2020

   Houston Rockets e bëjnë historinë e NBA-s kundër Bucks, Dallas Mavericks i jep fund thatësirës së play-offit

   Russell Westbrook shënoi 31 pikë dhe James Harden shtoi 24 të Dielën për të grumbulluar Houston Rockets mbi udhëheqësin e…
   03/08/2020

   LeVert mbizotëron në vendin e katërt, heq rrjetat në magjistarë

   Caris LeVert shënoi 34 pikë ndërsa hosti Brooklyn Nets bëri të gjitha ndeshjet gjatë rrugës dhe arriti një fitore të…
   Close

   Adblock Detected

   Please consider supporting us by disabling your ad blocker