Futbolli ShqipëtarKryesore

ZYRTARE/ Rikthehet në Shqipëri, Kastrioti siguron ish-lojtarin e Flamurtarit dhe Tiranës

Kastrioti është përforcuar sot me futbollistin Fjoralb Deliaj. 23-vjeçari vlonjat u prezantua sot në ambjentet e klubit krutan.

Deliaj kthehet në Shqipëri pas 7 muajsh teksa u aktivizua me ekipin e Strugës në futbollin maqedonas. Mbrojtësi ka luajtur në të kaluarën me Flamurtarin dhe Tiranën.

Njoftimi i Kastriotit

 

Fjoralb Deliaj është lojtari më i ri i Kastriotit.
Mesfushori 23 vjeçar, riktheht në Superiore pas një aventure te Struga në Maqedoninë e Veriut, teksa më parë ka luajtur në Superiore edhe me Flamurtarin dhe Tiranën. #Mirësevjen #FjoralbDeliaj

Artikuj relativë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U gjet bllokuesi reklamave

Të lutem, konsidero të çaktivizosh bllokuesin e reklamave për të na mbështetur.