Tottenham 1-3 Man Utd: A është koha që Harry Kane të largohet ?

E ardhmja afatgjatë e Harry Kane në Tottenham Hotspur do të sigurojë një diskutim të vazhdueshëm në përfundimin e sezonit të tyre.

Rezultatet dhe paraqitjet si kjo humbje nga Manchester United do të shtojnë nje pikë në histori.

Tottenhami pati shansin të shkonte në katërshen më të mirë me fitoren në shtëpi të Manchester Utd.

Ata mund të arrinin një vend në sezonin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve nëse Kane do ta merrte seriozisht të ardhmen e tij dhe të jepte një perfomancë të mirë.

A është koha që Kane të largohet nga Spurs?

Duhet theksuar se 27-vjeçari Kane nuk ka hedhur asnjë dyshim për të ngritur diskutimin se ai po kërkon largimin.

Vështirë se do të ketë oferta të madha për këtë sulmues të klasit botëror, veçanërisht si lojtar që ende nuk ka fituar ndonjë titull.

Tottenham ende ka shpresa për të përfunduar në katër të parët e sfidës.


Ata ende mund të fitojn Kupën Carabao.

Historia e sezonit të tyre mund të ketë ende shpresa për një fund të kënaqshëm.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme