Topi i Artë 2021…

Dhënia e çmimit u anulua në vitin 2020 dhe lojtarët më të mirë të botës përsëri po bëjnë çështjet e tyre për të kërkuar nderin e lakmuar individual.


Pasi u anullua në vitin 2020, Topi i Artë është kthyer, me të mirën e botës së futbollit përsëri duke parë nderin më të madh individual që loja ka për të ofruar.


Megjithëse çmimi nuk do të dorëzohet deri në Dhjetor, shfaqjet gjatë javëve të ardhshme do të shkojnë shumë larg për të vendosur se kush do dhe nuk do të jetë në garë për të pasuar fituesin e 2019 Lionel Messi.


Me sezonin evropian duke u dominuar nga pretendentë të papritur të titullit dhe turne të vonuar ndërkombëtarë që do të vijnë këtë verë, shanset për të qenë një fitues i ri janë të mëdha.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme