Paul daley do luftOj jason jackson, ja cfarë E pret…

Paul Daley ka marrë numrin e tretë të luftës kundër Jason Jackson në një ngjarje të kategorisë 79 kg në Bellator 260.

Lufta do të mbahet më 11 qershor, ku pjesë e saj është lufta për mbrojtjen e titullit botëror në kategorinë e peshave të mesme të Douglas Lima kundër Yaroslav Amosov.

38 vjeçari Daley, është i pamposhtur që nga viti 2019 dhe siguroi nokautin e tij të 32-të në karrierë kundër amerikanit Sabah Homasi në një luftë kthimi në Bellator 257.

Me fitore të dukshme ndaj Lorenz Larkin, Erick Silva dhe Saad Awad, Daley ulet i teti në renditjen e kategorisë së kategorisë së peshave të mesme.

Luftëtari i Nottingham kërkon përshtatje dhe plotësim radhazi brenda kafazit Bellator MMA.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme