Ndeshja skënderbehu-partizani përfundoj në konfrontime fizike…

Në fundin e ndeshjes së Skënderbeu-Partizanit pati shumë tension në përfundimin në barazim 1-1.

Kur gjyqtari Hamiti sinjalizoi fundin e ndjeshjes, pati një përplasje mes mbrojtësit Zguro dhe futbollistit të skuadrës kryeqytetase, Jasir Asani.

Në këtë përplasje u përfshinë edhe futbollistët e tjerë, teksa u desh ndërhyrja e stafeve teknike që situata të qetësohej.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme