17/08/2020

  Nuggets zhytin Heat me një fitore 125-105.

  Bam Adebayo pati 22 pikë, nëntë kërcime dhe gjashtë asistime, Jimmy Butler gjithashtu shënoi 22 pikë dhe shtoi shtatë asistime,…
  18/08/2020

  Një nga betejat më të ashpra për kryesin e titullit të NBA

  Duke qenë në formë të jashtëzakonshme që nga fillimi i këtij sezoni, Bucks dhe Lakers janë të ekipet favori. Një…
  16/08/2020

  Houston Rockets i mbijeton Milwaukee Bucks, Dallas Mavericks përfundoi në vendin e play off NBA .

  Russell Westbrook fundosi katër gjuajtje të lira në 28.5 sekondat e fundit dhe Houston Rockets kryesoi Milwaukee Bucks 120-116 në…

  U gjet bllokuesi reklamave

  Të lutem, konsidero të çaktivizosh bllokuesin e reklamave për të na mbështetur.