NBA gjobit Kyrie Irving!

5 maj 2021 – Gardiani i Brooklyn Nets Kyrie Irving dhe organizata Nets janë gjobitur secili me 35,000 dollarë.

Ai u gjobit për shkeljen e rregullave të ligës që vijn për mosqasjen në intervistë e mediave njoftoi NBA.

Gjobat vijnë nga refuzimi i përsëritur i Irving për të marrë pjesë në disponueshmërinë e mediave të ekipit pas lojërave.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme