MarAsh kumbuLla Rikthehet…

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla ishte titullar mbrëmjen e djeshme, në sfidën që Roma do të luajë kundër Sampdorias.

Kumbulla rikthehet pas 9 ndeshjesh mungesë me skuadrën verdhekuqe, që pas dëmtimit të tij me Kombëtaren në sfidat eliminatore të Botërorit.

Ndeshja e fundit e 21 vjeçarit me Romën daton në 21 mars, teksa hyri si zëvendësues në sfidën kundër Napolit. 

Trajneri Fonseka ka zgjedhur formacionin me 3 mbrojtësa për sfidën ndaj Sampdoria, me Kumbullën i cili do të rreshtohet në krahun e majtë të mbrojtjes, teksa përkrah do të ketë dhe Smalling me Mansinin.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme