Lufta midis Floyd mayweather dhe logan paul do mbahet në datën…

Superylli i boksit Floyd Mayweather Jr dhe YouTuber-i Logan Paul do takohen për në 5 qershor në paytime për Showtime, thonë burimet e boxnews.

Lufta Mayweather vs. Paul ishte planifikuar të zhvillohej në 20 shkurt por u shty.

Mayweather zbuloi në fillim të kësaj jave se lufta do të zhvillohet në një nga këto qytete: Atlanta, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, ose Miami.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme