FutbollKryesore

Lançohet fanella e Juventus për 2020-21 (Home kit Adidas)

Lajmet për futbollin nga Serie A në Itali tani ku Juventus çeli fanellën e re për sezonin 2020-21.

Fanella është e Adidas ku Juventus ka kontratën dhe modeli është Home kit pra do vishet nga Juventinët kur luajnë në Torino.

Më poshtë duken edhe fotot ku fanella ka shiritat bardhë e zi të lyer si me furçë.

                                                                        Cristiano Ronaldo duke veshur fanellën e Juventus 2020-2021.

Tag

Artikuj relativë

U gjet bllokuesi reklamave

Të lutem, konsidero të çaktivizosh bllokuesin e reklamave për të na mbështetur.