Lamar Odom tregon se si Kobe Bryant ishte aty për të kur ai u zhyt borxhe…

Lamar Odom thotë se Kobe Bryant ishte aty për të kur ai kishte nevojë.

Ylli 41 vjeçar i NBA duke dalë në ‘All The Smoke’ me Matt Barnes dhe Stephen Jackson, përmendi një rast në të cilin miqtë e tij të NBA ishin të gatshëm për ta ndihmuar atë qē të dilte nga një borxh financiar pas humbjeve të shumta në lojërat e fatit.

Unë kisha luajtur bixhoz,“tha ai.

Nëse jeni në një situatë të keqe, veçanërisht për disa para, Brynat nuk do ishte ai që do donit ta telefononit.”

Ai tregoj sesi mblodhi forcat vendosi krenarinë e tij anash dhe i thirri atij duke shpresuar se do e ndihmonte.

Odom tha se Bryant i foli ashpër për sjelljen e tij të papërgjegjshme para se ti premtonte se do t’i jepte një dorë.

Ish-burri i Khloe Kardashian tani paguan përkujtimore për mikun e tij pasi Kobe, 41 vjeç dhe vajzës Gigi, 13, u shua tragjikisht në rrëzimin e helikopterit në Calabasas, California në 26 Janar 2020.

Gjithashtu u vranë në përplasje piloti Ara Zobayan, 50 vjeç, Payton Chester, 13 vjeç, Sarah Chester, 46 vjeç, Alyssa Altobelli, 14 vjeç, Keri Altobelli, 46 vjeç, John Altobelli, 56 vjeç dhe Christina Mauser, 38 vjeç.

“Ai më mësoi shumë gjëra në jetë që ishte e nevojshme brenda dhe jashtë gjykatës,” tha Odom në një postim në Instagram.

Ai tha, “Edhe pse marrëdhënia jonë nuk ishte baba / bir, ishte më shumë sikur ai të ishte mësues dhe unë të isha vëllai i tij.”

Odom aludoi në krizën e tij të kaluar shëndetësore, pasi ai ra në koma pas një mbidoze të ilaçeve në një bordel në Nevada në tetor të 2015.

Unë e di që kam kaluar problemet e mia në jetë duke përdorur ilaçe dhe duke mos qenë i mirë me veten time,” ai tha.

Kur kalova atë situatë Koma, nëse Zoti do të kishte ardhur tek unë dhe do të më thoshte se do të më merrnit dhe do të kursenit Kobe, unë do të kisha dashur që kjo të ndodhte”

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme