Joel Glazer u shkruan letër të hapur tifozëve…

Bashkëkryetari i klubit e shkruajti këtë mesazh, duke pranuar se e kishin gabim me propozimet për një garë të shkëputur.


Bashkë-kryetari i Manchester United Joel Glazer ka shkruar një letër të hapur për mbështetësit ku ai pranon se e ka gabuar për propozimet e Superligës.


Glazer, i cili rrallë është angazhuar me tifozë që kur mori klubin në 2005, ka folur tre herë në tre ditët e fundit pasi klubi njoftoi planet për t’u bashkuar me kampionatin para se të pranonte se e kishte gabim dhe u tërhoq.


Gary Neville, ndër të tjerët, ka qenë i zhurmshëm në pakënaqësinë e tij me pronësinë e klubit dhe ka bërë thirrje që ata të largohen nga klubi.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme