Giannis Antetokounmpo humbet ndeshjen e 3-të radhazi

Kia MVP tani më ka humbur 5 nga 10 ndeshjet e fundit të Bucks pas dhimbjeve në gjurin e tij të majtë.

Giannis Antetokounmpo u vendos me dyshime në përballjen e Bucks-Mavs pas lëndimeve të pësuara.

Bucks përjashtoi dy herë yllin 26-vjeçarë rreth 90 minuta para njoftimit në American Airlines Center.

Trajneri Mike Budenholzer tha që Antetokounmpo nuk bëri ndonjë përgatitje para lojës dhe nuk tregoi se kur do të kthehej.

Milwaukee Bucks përfundoi udhëtimin e 6, 11 ditorë me një humbje 116-101.

Në 45 ndeshje këtë sezon, Antetokounmpo ka mesatarisht 28.8 pikë, 11.4 kërcime dhe 6.2 asistime.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme