03/08/2020

  Jadon Sancho – Manchester United i afërt për të rënë dakord për kushtet personale mbi marrëveshjen pesë-vjeçare

  Diskutimet vazhdojnë në një fazë të avancuar me Borussia Dortmund mbi strukturën e tarifës së transferimit pasi Manchester United është…
  03/08/2020

  Data e fillimit të Premier League është shumë herët, thotë Frank Lampard

  Frank Lampard i ka bërë thirrje Premier League që t’i japë Chelsea një fillim të ndershëm në fushatën e re…
  01/08/2020

  Pioli shpreson që Ibrahimoviç të rinovojë kontratën me Milanin

  Stefano Pioli shpreson që Zlatan Ibrahimoviç nuk do ta luajë ndeshjen e tij të fundit për Milanin të Shtunën dhe…
  01/08/2020

  Finalja optimiste e FA e Artet e FA nuk do të jetë ndeshja e fundit e Aubameyang për Arsenalin

  Mikel Arteta nuk beson se finalja e Kupës së FA do të provojë të jetë ndeshja e fundit e Pierre-Emerick…
  01/08/2020

  Fitimi i Kupës së FA do të ishte një “hap i vogël” në planin e Lampard për Chelsea

  Frank Lampard beson se Chelsea duhet të synojë tituj të ligës çdo vit, por të fitosh Kupën e FA të…
   03/08/2020

   Jadon Sancho – Manchester United i afërt për të rënë dakord për kushtet personale mbi marrëveshjen pesë-vjeçare

   Diskutimet vazhdojnë në një fazë të avancuar me Borussia Dortmund mbi strukturën e tarifës së transferimit pasi Manchester United është…
   03/08/2020

   Data e fillimit të Premier League është shumë herët, thotë Frank Lampard

   Frank Lampard i ka bërë thirrje Premier League që t’i japë Chelsea një fillim të ndershëm në fushatën e re…
   01/08/2020

   Pioli shpreson që Ibrahimoviç të rinovojë kontratën me Milanin

   Stefano Pioli shpreson që Zlatan Ibrahimoviç nuk do ta luajë ndeshjen e tij të fundit për Milanin të Shtunën dhe…
   01/08/2020

   Finalja optimiste e FA e Artet e FA nuk do të jetë ndeshja e fundit e Aubameyang për Arsenalin

   Mikel Arteta nuk beson se finalja e Kupës së FA do të provojë të jetë ndeshja e fundit e Pierre-Emerick…
   01/08/2020

   Fitimi i Kupës së FA do të ishte një “hap i vogël” në planin e Lampard për Chelsea

   Frank Lampard beson se Chelsea duhet të synojë tituj të ligës çdo vit, por të fitosh Kupën e FA të…
   31/07/2020

   Lionel Messi merr ‘ofertë astronomike’ diku tjetër nëse kundërshton një kontratë të re

   Mesi thuhet se është i pakënaqur në Barcelona pasi i etiketon si ‘të dobët dhe jokonsistent’ dhe Inter Milan komplotoi…
   Close

   Adblock Detected

   Please consider supporting us by disabling your ad blocker