03/08/2020

  Lewis Hamilton vlerëson trajtimin e F1 të protestës kundër racizmit para Grand Prix Britanike, megjithë shoferë të SHTëBAR që vendosnin të mos gjunjëzoheshin në Silverstone

  03/08/2020

  Kthimi dramatik i Nico Hulkenberg në Formula 1 pësoi një pengesë të Dielën (2 Gusht) kur makina e tij Racing Point nuk filloi para garës.

  03/08/2020

  Renault proteston Racing Point për herë të tretë

  03/08/2020

  Mercedes e meritonte të fitonte dhe nuk pendohet, thotë Verstappen

  Close

  Adblock Detected

  Please consider supporting us by disabling your ad blocker