Cfarë thuhet në komunikimin e Dinamos për largimin e trajnerit të tyre?!

Dinamo ka reaguar së fundmi, në lidhje me zërat se drejtuesit kanë nisur bisedimet për trajnerin e ri të sezonit të ardhshëm.

Nëpërmjet faqes së klubit në facebook Dinamo shkruan se trajneri Olsi Uku dhe stafi i tij gëzojnë mbështetjen e presidentit Bardhi dhe donatorëve të klubit..

Dinamo dhe presidenti Adrian Bardhi hedhin poshtë të gjitha lajmet e pavërteta të përhapura ditët e fundit në lidhje me ndryshimet në stafin teknik të skuadrës sonë.

Kërkojmë mirëkuptimin e medias dhe lutemi për më shumë profesionalizëm, duke qënë më korrektë me lajmet e publikuara!”, shkruhet në komunikimin e Dinamos.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme