Brooklyn Nets po rËnohet…

LA Lakers mundën Brooklyn Nets 126-101 pavarësisht se nuk kishin pesë lojtarë e tyre kryesorë dhe pasi Dennis Schroder të dëbuar në pjesën e dytë.

Andre Drummond shënoi 20 pikë për Lakers dhe Schroder regjistroi 19 para se ai dhe kundërshtari Kyrie Irving të largoheshin.

Mësova se kemi djem që janë shumë të fortë”, tha Drummond.

Pavarësisht se kush është në anën tjetër të kundështarëve, ata do të dalin dhe të luajnë”.

Irving shënoi 18 pikë në pjesën e parë për Nets, por u dëbua pasi ai dhe Schroder bën faull teknik të dyfishtë.

29-vjeçari hodhi fanellën e tij në tribun ndërsa u largua.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme