Brooklyn nets nënshkruan përsëri mike james…

Brooklyn Nets po mbajnë Mike James për pjesën tjetër të sezonit.

Nets nënshkroj rojën për një kontratë të enjten pas skadimit të marrëveshjes së tij të dytë 10-ditore.

James është shfaqur në 11 ndeshje, duke përfshirë fillimin që përkon me fitoren e Brooklyn ndaj San Antonio të Mërkurën.

Ai ka shënuar mesatarisht 7.1 pikë dhe 3.7 asistime në 17.5 minuta për lojë.

James nënshkroi marrëveshjen e tij të parë 10-ditore në 23 Prill pasi kaloi dy sezonet e mëparshme me CSKA Moskë.

Ai ka luajtur pjesën më të madhe të karrierës së tij nëntë vjeçare në Evropë.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme