Bajrami piketohet nga një ekip i madh në serinë a…

Nedim Bajarmi po pëjeton një sezon shumë të mirë me skuadrën e Empolit në Serinë B, ku është kthyer në një nga lojtarët kryesorë të kësaj skuadre.

Pikërisht për shkak të formës së shkëlqyer që ka treguar këtë sezon, paafutbollistit shqiptar janë vënë disa ekipe të mëdha.

Së fundmi thuhet se po kërkohet nga një klub i madh i Serisë A.

Bëhet fjalë për Fiorentinë, që kanë filluar të punojnë për lëvizjet që do bëjnë në skuadër gjatë verës.

Sipas medias drejtuesit e Fiorentinës ndjekin me interes Bajramin dhe në verë po përgatisin ofensivën për ta marr në skuadrën e tyre.

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme