Atlanta Reign shpall partnerin e ri.

Ky është partneri i katërt i shpallur i Atlanta Reign.

Hyper X bashkohet me McDonald’s, kompaninë e telekomunikacionit ‘Cox Communications’ dhe prodhuesit e mobiljeve të lojërave ‘RESPAWN Products’.

Paul Hamilton, Presidenti dhe CEO i ‘Atlanta Reign’, foli për partneritetin në një botim:

“Ne jemi shumë të ngazëllyer që jemi partnerë me HyperX për sezonin e 2021 ‘Overwatch League’. HyperX i kupton nevojat e lojtarëve dhe stafit tonë, prandaj jemi të lumtur që i mirëpresim ata në familjen Reign.

2021 tashmë ka qenë një vit i ngarkuar për ‘HyperX’.

Kompania ka lidhur partneritete të shumta me entitetet e esports, të tilla si ‘Virtus.pro’ dhe kompania e arsimit ‘esports Esposure’.

Kitty Nguyen, Specialist për Sponsorizim të Esports në ‘HyperX’, gjithashtu komentoi mbi marrëveshjen:

“HyperX është i entuziazmuar që bashkon forcat dhe bëhet partner me ‘Atlanta Reign’, duke i pajisur ata me pajisjet më të mira në klasë, lojtarët do të demonstrojnë sesi produktet e ‘HyperX’ janë akorduar në lojë.”

Total
0
Shares
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Postime të ngjashme